Annette LeMay Burke fotós pálmafáknak álcázott mobiltelefon-tornyokat dokumentál új könyvében
Annette LeMay Burke amerikai fotográfus Fauxliage című új könyve olyan cellatornyokat mutat be, amelyeket úgy terveztek, hogy beolvadjanak a környezetükbe, többek között fenyő- vagy pálmafákként, kaktuszokként és templomkeresztekként.
A fotós bejárta az amerikai nyugatot, hogy dokumentálja az álcázott mobiltelefon-tornyokat, amely elbűvöli őt azóta, hogy a 2000-es évek elején találkozott először szembe jött velük. A Fauxliage esetében 66 tornyot választott a bemutatásra, amelyek többsége Kaliforniában, Arizonában és Nevadában található.
Az “álruhák” mindegyike az adott éghajlattól függ, magyarázta a fotós. A melegebb vidékeken elhelyezkedő tornyokat pálmafáknak, míg a hidegebb éghajlaton fenyőfáknak álcázzák magukat, de szerepel olyan is a portfólióban, ahol három cellatornyot hatalmas keresztnek álcáztak egy dísztelen baptista templom előtt.
Keresse a "Kp Sales House Kft" ügyfélreferenseit az alábbi elérhetőségeken:
A telefonszámok csak hétköznap 8-17 óráig, szombaton 9-13 óráig érhetőek el
Burke szerint az első álcázott cellatorony egy fenyőfa volt a coloradói Denverben, amelyet 1992-ben hoztak létre. Véleménye szerint azonban hamarosan eltűnhetnek a nyugati tájról, hiszen a technológia fejlődédével kisebb 5G tornyok lépnek a helyükre.
Forrás: www.dezeen.com
Építtesse velünk kiemelten energiatakarékos új családi házát!.
Referencia képeink Referencia videóink Így épül fel egy energiatakarékos családiház ENERGYFRIENDHOME KÉSZHÁZAINK BEMUTATÁSA MŰSZAKI TARTALOM KÉSZHÁZAINK ELŐNYEI SZERKEZETKÉSZ HÁZÉPÍTÉS CSALÁDI HÁZ ÉPÍTÉS
Keresse a "Kp Sales House Kft" ügyfélreferenseit az alábbi elérhetőségeken:
A telefonszámok csak hétköznap 8-17 óráig, szombaton 9-13 óráig érhetőek el